Yeşil Zeytinler

 

 

 

 

Bodrum Yeşil Zeytin

Düşük kalorisi, yağ oranını azlığı ve lezzeti sayesinde yeşil zeytin vazgeçilmez kahvaltılıklar arasında bulunur. Uyar Zeytincilik olarak insanların vazgeçemediği yeşil zeytinlerin satışını gerçekleştirir. Bu sayede insanların kaliteli ve lezzetli zeytinleri tüketmelerini sağlar. Sizler de yeşil zeytin satın almak isterseniz siteyi inceleyerek yeşil zeytin çeşitlerini görebilir ve damak tadınıza göre siparişinizi verebilirsiniz.

Yeşil Zeytinler

Web sitesinde satışa sunulan yeşil zeytinler müşterilerin sağlıklı yiyecek tüketmesini sağlamak amacıyla hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanır. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanmaması adına sürekli kontrol edilerek satışa hazır hale getirilir. Siteden satın alınabilecek farklı çeşitlerdeki yeşil zeytinler kahvaltılar için satın alınabileceği gibi eş, dost veya akrabaya kaliteli zeytin hediye etmek isteyenler tarafından da sipariş edilebilir.

Yeşil Zeytin Çeşitleri

Yeşil zeytinler sayfasını incelediğinizde satın alabileceğiniz farklı yeşil zeytin çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu zeytinleri damak zevkinize göre seçerek satın alabilir ve kahvaltılarınızda tüketmeye başlayabilirsiniz. Sayfayı incelediğinizde bulabileceğiniz yeşil zeytin çeşitleri şunlardır;

Zeytinlerin tamamı ekibimizce köy usulü olarak toplanır. Sonrasında da temizlik ve ayıklama işlemi yapıldıktan sonra limon, su, tuz ve diğer malzemeler kullanılarak şişelere yerleştirilir. Salamura olan ve tüketime hazır hale gelen zeytinler siparişe bağlı olarak satışa sunulur. Zeytin çeşitlerine dair detayları sayfayı inceleyerek öğrendikten sonra siparişinizi verebilirsiniz.

Yeşil Zeytin Fiyatları

Lezzetli kahvaltılar için yeşil zeytin satın almak isterseniz tercih ettiğiniz zeytin çeşidine göre ücret ödemesi yaparsınız. Zeytinlerimiz kilo hesabıyla satışa sunulmakta olup istenilen kiloda sipariş verilmesi mümkündür. Yeşil zeytin siparişinizi Türkiye’nin her yerinde verebilir ve kargo aracılığıyla sizlere gönderilecek zeytinlerinizi kahvaltılarda tüketmeye başlayabilirsiniz. Yeşil zeytinlerimizin fiyatları 30-55TL aralığında bulunur. Ayrıca sitemizi takip ederek yeşil zeytinler için yaptığımız fiyat indirimlerinden yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişleri farklı kredi kartlarını kullanarak ödeyebilirsiniz.